Приймання запитів та надання інформаціїВідповідно до вимог статті 19 Закону запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.

Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у спеціально відведеному місці – кабінеті «Доступу до публічної інформації», що знаходиться в кабінеті № 120 на 1 поверсі приміщення апарату прокуратури Вінницької області по вул.Монастирська, 33 в місті Вінниця.
Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.
 
Запити на інформацію подаються на:
- тел/факс: (0432) 67-22-06;
- адресу електронної пошти: 
 
У зв’язку з набранням чинності 15.07.2015 Закону України «Про прокуратуру» Генеральним прокурором України внесено значні зміни до структур та штатної чисельності органів прокуратури, зокрема й Вінницької області.
Так, згідно нового Закону, шляхом реорганізації 29 прокуратур районного рівня на території області створено 6 місцевих прокуратур:
Бершадська - Бершадський, Чечельницький, Теплицький, Тростянецький, Крижопільський, Піщанський райони та м. Ладижин;
Вінницька - м. Вінниця та Вінницький район;
Жмеринська - Барський, Жмеринський,  Шаргородський, Тиврівський райони;
Калинівська - Калинівський, Хмельницький, Козятинський, Літинський, Погребищенський райони;
Могилів-Подільська - Могилів-Подільський, Муровано-Куриловецький, Чернівецький, Ямпільський, Томашпільський райони;
Немирівська - Немирівський, Гайсинський, Тульчинський, Іллінецький, Липовецький, Оратівський райони.

Електронні запити на інформацію можна направляти до місцевих прокуратур на відповідні електронні адреси:
Місцеві прокуратури
електронна поштова адреса
Бершадська
Вінницька
Жмеринська
Калинівська
Могилів-Подільська
Немирівська


Запит на інформацію має містити (стаття 19 Закону):

1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію Генеральною прокуратурою розроблено відповідні форми запитів, які можна отримати у кабінеті «Доступу до публічної інформації» та на даному веб-сайті.
 
 

У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту відповідальним працівником відділу забезпечення доступу до публічної інформації, який обов’язково зазначає в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надає копію запиту особі, яка його подала.
Інформація на запит надається безкоштовно.
 
Види інформації, якою володіє прокуратура Вінницької області
За змістом: інформація про фізичну особу; інформація довідкового характеру; правова інформація; статистична інформація; інші види інформації.
 
 
 
 
 

кількість переглядів: 4328