Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Право громадян на індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисте звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів закріплено ст.40 Конституції України. Тим самим держава гарантує громадянам України право впливати на точне, відповідно до закону, функціонування органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій усіх форм власності, гарантує обстоювання ними своїх законних прав та свобод.

Порядок прийому громадян у Вінницькій обласній прокуратурі на виконання ст.22 Закону України «Про звернення громадян» врегульовано Інструкцією про порядок розгляду звернень і запитів в органах прокуратури України та Порядком організації та проведення особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затверджених наказом Генерального прокурора від 25.06.2024 № 153.

Інструкція про порядок розгляду звернень і запитів в органах прокуратури України

Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в органах прокуратури України


Адреса приймальні - м.Вінниця, вул.Монастирська, 33
Телефон приймальні - (0432) 67-22-06

Г Р А Ф І К
прийому громадян у
Вінницькій обласній прокуратурі
 

 Керівник обласної прокуратури

 ХИМЧЕНКО Олексій Сергійович

останній понеділок кожного місяця

з 10 год до 12 год

 Перший заступник керівника обласної прокуратури

 ГАЙВОРОН Василь Миколайович

перший вівторок кожного місяця

з 10 год до 13 год

 Заступник керівника обласної прокуратури

 ГУРІН Олександр Юрійович

друга середа кожного місяця

з 10 год до 13 год

 Заступник керівника обласної прокуратури

 КОСТІК Андрій Сергійович

третій четвер кожного місяця

з 10 год до 13 год

 Працівники відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів обласної прокуратури та інші працівники структурних підрозділів  обласної прокуратури за дорученням керівництва.

у день звернення у робочі дні


з 09 до 13 год та
з 13 год 45 хв до 17 год 45 хв


п’ятниця
з 09 до 13 год та
з 13 год 45 хв до 16 год 30 хв

- Особистий  прийом громадян керівником обласної прокуратури, його першим заступником та заступниками проводиться за попереднім записом.
Попередній запис громадян на особистий прийом до керівництва обласної прокуратури здійснюється відділом організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів обласної прокуратури, який розпочинається на наступний день після проведення ним особистого прийому та завершується за п'ятнадцять днів до передбаченої графіком дати здійснення прийому.
Відповідальним підрозділом формується список громадян, готуються  необхідні документи та матеріали, що надаються на його вимогу структурними підрозділами прокуратури згідно з компетенцією, а також у телефонному режимі або в інший спосіб повідомляються громадяни про час та місце проведення їх особистого прийому.
          - Прийом громадян в обласній прокуратурі проводиться у приймальні громадян (кабінет № 120).
Крім зазначеного кабінету, прийом громадян може проводитися в інших службових приміщеннях лише за дорученням керівництва обласної прокуратури.