Право громадян на індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисте звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів закріплено ст.40 Конституції України. Тим самим держава гарантує громадянам України право впливати на точне, відповідно до закону, функціонування органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій усіх форм власності, гарантує обстоювання ними своїх законних прав та свобод.

Порядок прийому громадян у прокуратурі Вінницької області на виконання ст.22 Закону України «Про звернення громадян» врегульовано Інструкцією про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затвердженою наказом Офісу Генерального прокурора № 363 від 06.08.2020, а також наказом прокурора області "Про порядок особистого прийому громадян у прокуратурі Вінницької області" № 33 від 07.03.2018.

Інструкція про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України

Наказ прокурора області "Про порядок особистого прийому громадян у прокуратурі Вінницької області"

Наказ прокурора області "Про організацію роботи органів прокуратури області з  приймання, оформлення та розгляду усних звернень громадян з особистого прийому"  № 144 від 02.11.2018

Наказ прокурора області "Про удосконалення діяльності органів прокуратури області щодо організації особистого прийому громадян керівниками прокуратур із застосуванням відеоконференц та/або скайп зв’язку" № 35 від 13.02.2019


Адреса приймальні - м.Вінниця, вул.Монастирська, 33
Телефон приймальні - (0432) 67-22-06

Г Р А Ф І К
прийому громадян керівництвом
Вінницької обласної прокуратури
 

 Керівник обласної прокуратури

 Бутович О. І.

друга середа кожного місяця

з 1000 год. до 1300 год.

 Перший заступник керівника обласної прокуратури

  Гайворон В. М.

вівторок

з 1000 год. до 1300 год.

 Заступник керівника обласної прокуратури

 Ковальський А. А.

понеділок

з 1000 год. до 1300 год.

 Заступник керівника обласної прокуратури

 Смуригін О. О.

четвер

з 1000 год. до 1300 год.

 Начальники структурних підрозділів обласної прокуратури та їх заступники, прокурори відділів

у день звернення

понеділок - четвер:
з 10 до 13 год. -
 13 год.  45 хв. до 17 год.
п’ятниця: 
з 10 до 13 год.  -
з 13 год. 45 хв. до 16 год..

- Особистий  прийом громадян керівником обласної прокуратури проводиться за попереднім записом.
Попередній запис громадян на особистий прийом до керівника обласної прокуратури здійснюється відділом організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів обласної прокуратури, який розпочинається на наступний день після проведення ним особистого прийому та завершується за п'ятнадцять днів до передбаченої графіком дати здійснення прийому.
Відповідальним підрозділом формується список громадян, готуються  необхідні документи та матеріали, що надаються на його вимогу структурними підрозділами прокуратури згідно з компетенцією, а також у телефонному режимі або в інший спосіб повідомляються громадяни про час та місце проведення прийому керівником.
          - Прийом громадян в обласній прокуратурі проводиться у відділі організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів (кабінет № 120).
Крім зазначеного кабінету, прийом громадян може проводитися в інших службових приміщеннях за дорученням керівництва обласної прокуратури.