ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ

Особа, яка виявила бажання взяти у конкурсі:

- надсилає необхідні документи поштою на адресу:

м. Вінниця, 21050, вул. Монастирська, 33 (для участі в конкурсі) або

- подає особисто за вказаною вище адресою, попередньо узгодивши бажану дату та час за тел. 67-18-87 (Тисячук Наталія Сергіївна).

Оформлення перепусток здійснюється за наявності паспорта.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Перелік тестових питань, затверджений наказом Національного агентства України з питань державної служби та Мін’юсту, оприлюднено на веб-сайті Нацдержслужби (nads.gov.ua).

Для проходження тестування кандидати повинні мати при собі паспорт та попередньо ознайомитись з Короткою інструкцією з проходження тестування, розміщеною на сайті Національного агентства України з питань державної служби (nads.gov.ua).

Декларація (як кандидата на посаду) особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік подається в порядку, передбаченому Законом України “Про запобігання корупції”
(Е-декларація).

Відповідно до п. 5 частини першої статті 25 Закону України “Про державну службу” кандидат подає посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Перелік вищих навчальних закладів, уповноважених на проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу щодо вільного володіння державною мовою оприлюднено на веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби (www.nads.gov.ua).

 

Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246


Інструкція кандидата по роботі в системі оцінювання знань


ПЕРЕЛІК ТЕСТОВИХ ПИТАНЬ З ВАРІАНТАМИ ВІДПОВІДЕЙ на перевірку знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та спеціального законодавства

 

Приклади документів для участі в конкурсі:Зразок заяви (ЗУ Про очищення влади) Бланк заяви про допуск до участі в конкурсіЗразок заяви про забезпечення розумного пристосування, Бланк особової картки. 

 

 

******************************************************

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ