Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
23.05.2024

Представлено нового керівника Могилів-Подільської окружної прокуратури (ФОТО)

Керівник Вінницької обласної прокуратури Олексій Химченко представив нового керівника Могилів-Подільської окружної прокуратури – Андрія Вітюка.

На адміністративну посаду його призначено наказом Генерального прокурора.

"Андрій Вітюк тривалий час працює в органах прокуратури і має достатній досвід для забезпечення належної реалізації та виконання покладених на нього обов’язків та завдань",– відзначив очільник відомства.

Олексій Химченко окреслив першочергові завдання для нового керівника окружної прокуратури – боротьба зі злочинами проти основ національної безпеки, проявами колабораціонізму, із правопорушеннями у земельній, бюджетній та екологічній сферах, із явищами корупції та контрабанди, захист прав дітей. Він  наголосив також на необхідності злагодженої та продуктивної роботи в тісній співпраці прокуратури з правоохоронними органами.

У свою чергу, очільник окружної прокуратури висловив подяку за довіру та запевнив, що разом з колективом докладе максимум зусиль задля ефективного виконання поставлених завдань.

Новопризначеного керівника окружної прокуратури представлено також за участі представників правоохоронних органів району та місцевої влади.

Довідково: Андрій Вітюк народився 1989 року на Вінниччині. У 2012 році закінчив Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «Правознавство». В органах прокуратури працює з 2012 року. Дотепер обіймав посаду першого заступника керівника Ізмаїльської окружної прокуратури Одеської області.

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 502