Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
23.04.2024

Прокуратура повертає державі 217 га прикордонних земель на Тульчинщині 

Рішенням Господарського суду Вінницької області задоволено позов Вінницької обласної прокуратури в інтересах держави в особі Вінницької обласної військової адміністрації до Студенянської сільської ради Тульчинського району про визнання незаконним та скасування рішення сільської ради щодо оформлення комунальної власності на земельну ділянку з числа земель оборони, та скасування державних реєстрацій на неї. 

Студенянська сільська рада у 2021 році в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно всупереч закону зареєструвала право комунальної власності на ділянку площею 217,5 га вартістю 3,4 млрд грн, частина якої площею 6,76 га розташована в межах прикордонної смуги. 

Після набрання рішенням законної сили Вінницька обласна військова адміністрація зможе надати відповідну ділянку у постійне користування Державній прикордонній службі України з метою облаштування державного кордону. 

Загалом у 2024 році органами прокуратури Вінниччини стосовно земель прикордонної смуги подано 11 позовів щодо 14 ділянок загальною площею 566 га вартістю понад 4 млрд грн. Наразі 1 позов задоволено та реально виконано 1 рішення суду щодо 1 ділянки площею 21 га вартістю 4,4 млн гривень.

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 228