20.02.2024 У Вінницькій обласній прокуратурі провели круглий стіл із суддями, правоохоронцями та представниками адвокатури області (ФОТО)
Відбувся активний діалог учасників круглого столу з питань взаємодії суду з учасниками судового провадження та забезпечення дотримання розумних строків розгляду кримінальних проваджень. Обговорено питання здійснення дистанційного судового провадження в умовах воєнного стану, належного виконання приводів свідків, забезпечення участі учасників судового провадження мобілізованих до лав Збройних Сил України, а також забезпечення явки в судові засідання осіб, до яких неможливо застосувати привід або місце перебування яких невідоме. Присутні надали свої конструктивні пропозиції для підвищення ефективності взаємодії у кримінальному провадженні та домовилися вжити ряд конкретних заходів для сприяння виконання завдань кримінального провадження.
Пресслужба Вінницької обласної прокуратури
|
кількість переглядів: 649
|