Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
12.12.2023

Тримаємо слово: за сприяння прокуратури в спеціалізованій установі Вінниці відкрили зал реабілітації і дозвілля для протезованих ветеранів (ФОТО)

У Вінницькому казенному експериментальному протезно-ортопедичному підприємстві 12 грудня відкрили Ветеранський хаб – приміщення, оснащене необхідним для реабілітації та дозвілля пацієнтів закладу.  

Ідею допомогти закладу з «зимовим» простором для пацієнтів підтримали співробітники прокуратури у серпні 2023 року, коли на території підприємства відкривали облаштований їхнім коштом «літній» майданчик для реабілітації протезованих ветеранів та озеленений сквер. 

У результаті в одному з господарських приміщень виник затишний Ветеранський хаб з тренажерами, більярдним і тенісним столами, настільними іграми, куточком для мультимедійного відпочинку тощо. Будівельно-монтажні роботи та оснащення профінансовано колективом прокуратури. 

   

На відкриття хабу зібралися пацієнти та співробітники закладу. Привітати їх з новинкою прибули керівник Вінницької обласної прокуратури Олексій Химченко, його перший заступник Василь Гайворон та директорка департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна. 

Після отримання подарунків ветерани одразу взялися випробовувати новенький інвентар: перевірили ваговий асортимент штанги і гирь, функціональність турніка, зручність боксерських рукавиць і груші.

  

Першу партію на більярді і в тенісі з ветеранами розіграв Олексій Химченко. Дивлячись на азарт і завзяття хлопців, він зазначив, що саме на такий результат розраховували у цьому проєкті.

  

«Ми старалися, щоб вам не тільки було зручно і корисно, а й приємно перебувати у цьому просторі. Щоб це було місце спілкування і позитивних емоцій, адже гарний настрій – це також запорука якісної реабілітації», – сказав керівник прокуратури і додав, що не проти влаштувати повноцінний турнір між співробітниками прокуратури та пацієнтами закладу. 

   

  

Наостанок Олексій Химченко вручив особливий подарунок – прапор України з особистим автографом Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного, який займе чільне місце у Ветеранському хабі та символізуватиме цінності, за які нині бореться український народ. 

 

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 1077