Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
03.11.2023

Заступник керівника обласної прокуратури здійснив особистий прийом громадян (ФОТО)

На виконання вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» та відомчих нормативних актів Офісу Генерального прокурора заступником керівника обласної прокуратури Олександром Гуріним, з метою реалізації прав громадян на звернення, в режимі відеоконференційного зв’язку проведено прийом жителів Могилів-Подільського району.

Жителів району цікавили питання неналежного здійснення досудового розслідування по окремим кримінальним провадженням. Громадян непокоїло, що слідчі поліції приймають рішення без проведення всіх необхідних слідчих дій для встановлення істини у кримінальному провадженні, про прийнятті рішення не повідомляють зацікавлених осіб, що позбавляє права на оскарження тощо.  

За результатами прийому стан досудового розслідування по озвученому кримінальному провадженню взято на контроль керівником окружної прокуратури.

Звернення громадян, які побували на прийомі, прийняті до розгляду обласною прокуратурою.

В основі організації роботи органів обласної прокуратури зі зверненнями громадян лежать вимоги сьогодення щодо забезпечення верховенства права на території області та дотримання прав і свобод людини. Тому, враховуючи віддаленість населених пунктів від місць дислокації окружних прокуратур особистий прийом громадян проводиться з виїздом у міста і районні центри області, а також із застосуванням електронної системи відеоконференц або скайп-зв’язку.

Відділ організації прийому громадян,
розгляду звернень та запитів обласної прокуратури

кількість переглядів: 808