03.11.2023 Заступник керівника обласної прокуратури здійснив особистий прийом громадян (ФОТО)
Жителів району цікавили питання неналежного здійснення досудового За результатами прийому стан досудового розслідування по озвученому кримінальному провадженню взято на контроль керівником окружної прокуратури. Звернення громадян, які побували на прийомі, прийняті до розгляду обласною прокуратурою. В основі організації роботи органів обласної прокуратури зі зверненнями громадян лежать вимоги сьогодення щодо забезпечення верховенства права на території області та дотримання прав і свобод людини. Тому, враховуючи віддаленість населених пунктів від місць дислокації окружних прокуратур особистий прийом громадян проводиться з виїздом у міста і районні центри області, а також із застосуванням електронної системи відеоконференц або скайп-зв’язку. Відділ організації прийому громадян, |
кількість переглядів: 1005
|