06.09.2023 Подяка за благодійну допомогу (ФОТО)
Директор підприємства Валентин Салманов, де проходять реабілітацію українські воїни, висловив подяку колективу прокуратури за надану благодійну допомогу в облаштуванні спортивного простору для реабілітації поранених військовослужбовців та осіб з інвалідністю. Він висловив сподівання на подальші добрі справи. Наступний крок працівників органів прокуратури – створення на території Вінницького казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства Ветеранського Хабу, де взимку або в осінню непогоду захисники зможуть проводити дозвілля та займатися різними видами спорту. Разом до Перемоги!
Пресслужба Вінницької обласної прокуратури |
кількість переглядів: 1333
|