11.11.2022

Прокурором Вінницької обласної прокуратури до суду передано обвинувальний акт стосовно водія, з вини якого сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода

Прокурором Вінницької обласної прокуратури до суду передано обвинувальний акт стосовно 61-річного жителя Вінницького району, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України.  

Слідством установлено, що потерпілий домовився зі своїм знайомим перевезти вирощений урожай з поля до власного домогосподарства. Обвинувачений, керуючи вантажним автомобілем, виконуючи рух заднім ходом, не пересвідчився в безпечності цього маневру, допустив наїзд на односельця, який перебував позаду автомобіля. Від отриманих тілесних ушкоджень 41-річний потерпілий помер під час надання медичної допомоги у лікарні.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованого злочину у судовому порядку, чоловіку загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права керування транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

То ж будьте уважними і обережними керуючи транспортними засобами!

Нагадаємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 613