Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
10.10.2022

Прокурором погоджено письмові повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри членам організованої злочинної групи осіб, які незаконно виготовляли та збували психотропну речовину – амфетамін (ФОТО)

За процесуального керівництва групи прокурорів Вінницької обласної прокуратури слідчим слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри організатору і двом членам організованої групи, які незаконно виготовляли, зберігали з метою збуту та збували психотропну речовину, обіг якої обмежено – амфетамін, в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307 КК України).

Крім того організатору злочинної групи повідомлено про підозру у вчиненні незаконного придбання і зберігання обладнання та прекурсору з метою їх використання для виготовлення психотропної речовини, а також в організації та утриманні місця для незаконного вживання і виготовлення психотропної речовини (ч. 2 ст. 311, ч. 3 ст. 313, ч. 2 ст. 317 КК України).  

За даними слідства три члени організованої групи упродовж травня – червня 2022 року здійснювали незаконне виготовлення та зберігання з метою збуту, а також незаконний збут на території м. Вінниці психотропної речовини – амфетаміну, однак  вимушено припинили свою злочинну діяльність, оскільки були викриті працівниками правоохоронного органу.

У ході обшуку, проведеного на підставі ухвали слідчого судді, у приміщенні, яке використовувалося підозрюваними для своєї злочинної діяльності, виявлені й вилучені виготовлена психотропна речовина – амфетамін, обладнання та інгредієнти для її виготовлення. Підозрювані затримані безпосередньо під час вчинення зазначеного кримінального правопорушення та до всіх їх застосовані запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

У кримінальному провадженні проводяться слідчі дії для встановлення всіх обставин вчинення злочинів.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованих злочинів перед судом членам групи загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від дев'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

                           

 

  Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 939