30.06.2022

Незаконне витрачання 1,2 млн грн бюджетних коштів – прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно екскерівника БУВР р. Південний Буг 

Спеціалізованою екологічною прокуратурою Вінницької обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього керівника Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг, за сприяння якого привласнено бюджетні кошти, виділені з фонду розвитку водного господарства на закупівлю екскаватора (ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). 

Досудовим розслідуванням установлено, що у 2019 році управлінням здійснено закупівлю екскаватора гусеничного за ціною, завищеною на 1 млн 260 тис. грн. Посадовець оплатив постачальнику повну вартість машини в сумі 3 млн грн та підписав акти прийому-передачі додаткового обладнання ще до його ввезення на територію України з-за кордону. 

У разі доведення винуватості посадовця в судовому порядку, йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 1780