30.09.2021

Повідомлено про підозру членам організованої злочинної групи, які незаконно збували на території м.Вінниці наркотичні речовини та сильнодіючі лікарські засоби 

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області повідомлено про підозру чотирьом членам організованої групи, які незаконно збували на території м. Вінниці наркотичні речовини та сильнодіючі лікарські засоби (ч. 3 ст. 307, ч. 4 ст. 321 КК України).

За даними слідства, члени організованої групи упродовж червня 2020 – квітня 2021 року здійснювали придбання, зберігання, перевезення наркотичних речовин та сильнодіючих лікарських засобів, які збували на території м.Вінниці шляхом здійснення так званих «закладок». Злочинну діяльність групи припинено правоохоронними органами. 

На сьогодні у кримінальному провадженні проводяться слідчі дії для встановлення всіх обставин вчинення злочинів. 

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованих злочинів перед судом, членам організованої групи загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від дев'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 778