29.09.2021

Лікаря виправної колонії на Вінниччині обвинувачують в отриманні хабаря від засудженого

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури до суду передано обвинувальний акт стосовно службової особи одного із закладів охорони здоров’я філії Центру охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України у Вінницькій області, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища).

Під час досудового розслідування встановлено, що лікар медичного закладу виправної колонії одержав неправомірну вигоду в розмірі 3500 гривень від засудженого за надання йому дозволу отримувати і вживати лікарські засоби для проходження встановленого курсу лікування.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованого злочину перед судом, обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 825