07.09.2021

Обласною прокуратурою взято на контроль хід розслідування за фактом смерті двох дітей у Гайсинському районі 

Гайсинською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом смерті двох малолітніх дітей у Гайсинському районі в результаті харчового отруєння (п.2 ч. 2 ст. 115 КК України). 

Установлено, що 4 вересня  до Гайсинської центральної районної лікарні з ознаками отруєння невідомою речовиною потрапило двоє малолітніх дітей з однієї сім’ї – сестрички 13 та 4 років. Наступного дня, 5 вересня, старша дівчинка померла. Через день не стало її молодшої сестрички. 

На сьогодні у лікарні перебуває ще одна дитина з цієї сім’ї – 12-річний хлопчик. Йому встановлено попередній діагноз «отруєння невідомою речовиною». 

Прокуратурою вживаються невідкладні заходи для встановлення всіх обставин події. Хід досудового розслідування у кримінальному провадженні, яке здійснює Гайсинське районне управління поліції  ГУНП у Вінницькій області, обласною прокуратурою взято на контроль.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 599