13.01.2021

Завдяки прокуратурі Вінниччини у комунальну власність повернуто 211 га лісу вартістю майже 300 млн гривень

На території Глуховецької селищної ради Козятинського району Вінниччини виявлено факт незаконного використання лісу площею 211 га та вартістю майже 300 млн гривень. Установлено, що землі лісового фонду в порушення рішення Вінницької обласної Ради від 2000 року не були передані Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Віноблагроліс» і впродовж 20 років використовувалися одним із комерційних підприємств безпідставно. 

Рішеннями Господарського суду Вінницької області та Північно-західного апеляційного господарського суду підтримано правомірну позицію прокуратури та задоволено позов в інтересах Вінницької обласної Ради.

У січні 2021 року органами прокуратури Вінниччини забезпечено реальне виконання судового рішення та зазначені земельні ділянки передано Вінницькій обласній Раді. Вказані ділянки використовуватимуться згідно з цільовим призначенням.

Наголошуємо, що відповідно до Лісового кодексу, ліси України є національним багатством та перебувають під охороною держави.

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури
кількість переглядів: 163