15.01.2020

На Вінниччині припинено діяльність незаконних АЗС (фото)

Органами прокуратури Вінницької області системно продовжується робота по виявленню та припиненню роботи незаконно діючих АЗС на території області.

Так, 13.01.2020, працівниками Могилів-Подільської місцевої прокуратури Вінницької області, із залученням спеціалістів Могилів-Подільського районного сектора Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області, в рамках кримінальних проваджень проведено 2 санкціонованих огляди на території м. Могилів-Подільського, в результаті яких встановлено порушення чинного законодавства.

Того дня припинено діяльність 2 автозаправних станцій, які працювали без відповідної ліцензії на роздрібну торгівлю пальним, а також інших дозвільних документів, з порушенням правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах.

У ході огляду вилучено автозаправний блок-пункт, в середині якого знаходилась колонка з під’єднаним пістолетом, три бочки ємністю 200 літрів  наповнених дизельним паливом, каністру ємністю 30 л наполовину заповнену пальним, шланг, відро, металевий резервуар ємністю 20 метрів кубічних на 1/4 заповнений  пальним, пістолет та шланг, які кріпились до резервуара.

Під час огляду іншої АЗС вилучено металеву цистерну об’ємом близько 4 м3 із прикріпленим електронасосом, в якій знаходилось майже 1 000 літрів дизельного палива.

Загалом вилучено дизельного палива сумнівної якості в розмірі понад 4 000 літрів.

Системна робота на даному напрямку триває до повного припинення роботи незаконних АЗС на території Вінницької області.

Прохання до небайдужих громадян: повідомляти про відомі факти незаконної роботи АЗС, стаціонарно розміщених та пересувних модулів,  замаскованих під звичайні автомобілі, зателефонувавши за номером 102, або до чергової частини прокуратури Вінницької області (0432) 67-15-67.
                    

         
Пресслужба прокуратури Вінницької області

кількість переглядів: 480