03.12.2019 На Вінниччині затримано одного з учасників групи, яка займалась вимаганням грошових коштів (фото)![]() Одразу, після отримання грошових коштів, особу затримано. На даний час, в кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі дії, у тому числі, щодо затримання інших учасників групи. Довідково: за ч. 2 ст. 189 КК України, - вимога передачі чужого майна з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, вчинене за попередньою змовою групою осіб - передбачено покарання у виді позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
|
кількість переглядів: 2147
|