16.10.2019

На Вінниччині, у комунальну власність сільської ради, повернуто гідротехнічні споруди водного об’єкту вартістю 1,3 млн гривень

Захист інтересів держави є пріоритетним напрямом діяльності прокуратури, який реалізується через конституційну функцію представництва, спрямовану на дієвий захист порушених прав у суді.

Органи прокуратури Вінниччини ефективно використовують представницькі повноваження з метою захисту державних інтересів.

Так, Могилів-Подільською місцевою прокуратурою встановлено факти наявності на території однієї із сільських рад Мурованокуриловецького  району безхазяйного майна, яке лише взято органом місцевого самоврядування на облік, однак будь-яких заходів щодо його передачі до комунальної власності ним не вжито. Таким чином, сільська рада позбавлена можливості використовувати та розпоряджатися даним об’єктом безхазяйного нерухомого майна для суспільних потреб.

З метою захисту економічних інтересів держави в особі органу місцевого самоврядування Могилів-Подільською місцевою прокуратурою до районного суду скеровано дві заяви про передачу безхазяйного нерухомого майна, а саме двох гідротехнічних споруд водного об’єкту вартістю 1,3 млн гривень,  у комунальну власність  сільської ради.

Рішенням Мурованокуриловецького районного суду вказані заяви задоволено. Після внесення динних до Державного реєстру сільська рада отримає додатковий ресурс для поповнення місцевого бюджету.


Пресслужба прокуратури Вінницької області

кількість переглядів: 612