11.09.2019

На Вінниччині прокуратура зобов’язала приватне товариство сплатити заборгованість

У межах реалізації представницьких повноважень Могилів-Подільською місцевою прокуратурою Вінницької області встановлено факт порушення чинного законодавство в сфері економіки, що суттєво зачіпає інтереси держави та ставить під загрозу поповнення бюджету Пенсійного фонду України.

Чинним законодавством прямо визначено обов’язок підприємств стосовно повноти та своєчасності відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій особам, які працювали або працюють на роботах зі шкідливими і важкими умовами праці.

Установлено, що юридичною особою допущено заборгованість перед органами Пенсійного фонду України щодо відшкодування витрат на виплату і доставку пільгових пенсій, що в свою чергу позбавляє фонд можливості належним чином розвивати систему соціального забезпечення.

З метою захисту державних інтересів Могилів-Подільською місцевою прокуратурою до Вінницького окружного адміністративного суду скеровано позовну заяву про стягнення заборгованості по відшкодуванню пільгових пенсій, який на даний час перебуває на розгляді.

Пресслужба прокуратури Вінницької області

кількість переглядів: 353