Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
04.10.2018

На Вінниччині, за позовом прокуратури, повернуто державі майно пристані вартістю 8,7 млн грн

 

Рішенням господарського суду Вінницької області задоволено позов заступника прокурора Вінницької області до одного з акціонерних товариств та визнано за державою, в особі Міністерства інфраструктури України, право власності на нежитлові об’єкти нерухомого майна Вінницької пристані, що знаходяться за адресою: м. Вінниця, вул. Миколи Оводова, 64. Ці об'єкти складаються з адміністративного будинку площею 891 кв. м та складу площею 31 кв. м. Зазначене рішення залишено без змін судами апеляційної та касаційної інстанцій.

Суд погодився з доводами прокуратури, що вказане державне майно передавалось акціонерному товариству лише в господарське відання, а не у власність, та про безпідставність реєстрації за товариством права приватної власності.

Винесене за позовом прокуратури рішення суду у вересні виконано реально та за державою в особі Міністерства інфраструктури України зареєстровано право власності на об’єкти нерухомості в центрі м. Вінниці вартістю 8,7 млн гривень.Прес-служба прокуратури Вінницької області

кількість переглядів: 2889