27.09.2017

За принципової позиції прокуратури вживаються заходи до повернення в комунальну власність майже 1,5 га земель

У ході досудового розслідування у кримінальному провадженні розпочатого прокуратурою Вінницької області за фактом незаконного відчуження земель водного фонду площею майже 1,5 га двом фізичним особам на території             Луко–Мелешківської сільської ради виявлені додаткові обставини.
Установлено, що рішення, за яким земля виділялась для ведення особистого селянського господарства у власність, у  самій раді  та архівному відділі Вінницької районної державної адміністрації відсутнє.
Крім того, в Книзі записів державних актів про право власності на землю на території Луко – Мелешківської сільської ради за номерами, вказаними в копіях державних актів, зареєстровано інші державні акти, які видано іншим особам на інші земельні ділянки.
За цим вказаним фактом прокуратурою області, у вівторок, 26.09.2017, розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 КК України.
Вживаються заходи представницького характеру щодо повернення земель до власності територіальної громади.Прес-служба прокуратури Вінницької області
кількість переглядів: 346