Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
10.06.2024

Попереджав у телеграмі про заходи ТЦК та СП і публікував «антимобілізаційні» рекомендації – повідомлено про підозру жителю Хмільника 

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю м. Хмільника за фактом перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період (ч. 1 ст. 114-1 КК України).

За даними обвинувачення, навесні 2023 року підозрюваний створив та надалі адміністрував тематичну групу у Telegram, де особам призивного віку пропонувалася допомога в уникненні мобілізації та рекомендувалися заходи з перешкоджання діяльності військовослужбовців Хмільницького районного ТЦК та СП.

Зокрема учасники групи розміщували інформацію про актуальні місця здійснення представниками ТЦК та СП заходів з оповіщення військовозобов’язаних громадян та рекомендували уникати їх.

За вказаний злочин передбачено до 8 років позбавлення волі. 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом УСБУ у Вінницькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. 

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 94