04.10.2022

Прокурором Вінницької окружної прокуратури передано до суду обвинувальний акт стосовно організатора протиправної схеми переправлення чоловіка призовного віку через державний кордон України

Прокурором Вінницької окружної прокуратури передано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням мешканця м. Вінниці в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

Слідством установлено, що зловмисник спільно з іншими особами налагодив протиправну схему переправлення за грошову винагороду чоловіків призовного віку через державний кордон на підставі підробленої довідки територіального центру комплектування та соціальної підтримки про непридатність таких осіб до військової служби.

Зокрема, підозрюваний надав підроблений документ 34-річному вінничанину, який у липні цього року, використавши для перетину кордону підроблену довідку про непридатність до військової служби, виїхав до Республіки Молдова.

За вчинення зазначеного кримінального правопорушення передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дев'яти років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 701