Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
12.08.2021

У Вінницькому районі незаконно роздали 10 га земель водного фонду вартістю 10 млн грн, – прокуратура у суді оскаржує рішення

Вінницький районний суд Вінницької області відкрив провадження у справі за позовом Вінницької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Якушинецької сільської ради до ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області та фізичних осіб про скасування наказу та повернення у комунальну власність земельної ділянки водного фонду.

Установлено, що у 2019 році ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області видало наказ про виділення п’ятьом громадянам на території Якушинецької громади по 2 га землі для ведення особистого селянського господарства. Фактично у приватну власність було надано 10 га землі вартістю 10 млн грн.  

Прокуратурою встановлено, що землі, надані ГУ Держгеокадастру у власність громадян, мали статус земель водного фонду, відтак не підлягали розпаюванню та передачі у приватну власність.

Відстоюючи позицію, що спірна земельна ділянка має бути повернута у власність Якушинецької територіальної громади, прокуратура звернулася з відповідним позовом до суду, який наразі взято у провадження.


Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 1821