30.07.2021

Колишнього посадовця Могилів-Подільської міської ради обвинувачують у розтраті бюджетних коштів 

Могилів-Подільською окружною прокуратурою до суду передано обвинувальний акт стосовно колишнього посадовця Могилів-Подільської міської ради, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 2, 3 ст. 191 КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно). 

Слідством установлено, що у 2019 році, обіймаючи посаду начальника управління житлово-комунального господарства міської ради, обвинувачений уклав договір із фізичною особою-підприємцем про придбання за завідомо завищеною ціною 83 тонн технічної солі для посипання доріг в осінньо-зимовий період. Зловживаючи службовим становищем, посадовець перерахував підприємцю бюджетні кошти, з метою їх розтрати на користь підприємця, чим заподіяв шкоду бюджету міської ради на суму понад 105 тис. грн.

Також обвинувачений у 2020 році за аналогічних обставин уклав договір із тією ж фізичною особою-підприємцем про закупівлю 61,2 тонни технічної солі за завідомо завищеними цінами, з метою розтрати бюджетних коштів на користь підприємця, чим заподіяв шкоду бюджету міської ради на суму майже 78 тис. грн.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованих злочинів перед судом, чоловікові загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 378