09.06.2021

Повідомлено про підозру підприємцю у сприянні привласнення майже 300 тис. грн під час будівництва водогону

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури повідомлено про підозру службовій особі у пособництві в заволодінні чужим майном та у видачі завідомо неправдивого офіційного документу, тобто у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України.

Слідством установлено, що 48-річний підприємець упродовж листопада-грудня 2017 року, виконуючи повноваження інженера технічного нагляду, пов’язані зі здійсненням організаційно-розпорядчих функцій, діючи умисно, зловживаючи своїм службовим становищем сприяв директору приватного підприємства у заволодінні бюджетними коштами в сумі майже 300 тис. грн, виділеними на проведення будівництва водогону в м. Гайсині.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованих злочинів перед судом підприємцю загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк  до 8 років.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 251