20.05.2020

Найближчих п'ять років злочинець проведе за гратами

За принципової позиції прокуратури Вінницької області, залишено без змін вирок суду першої інстанції щодо корупціонера, який переглядався в апеляційному та касаційному порядку.

Зокрема, ухвалою Вінницького апеляційного суду повторно залишено без змін вирок Могилів-Подільського міськрайонного суду, яким мешканця смт. Муровані Курилівці  визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 190, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України та призначено остаточне покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як повідомлялось раніше, державним обвинуваченням доведено, що засуджений вчинив закінчений замах на шахрайство, з метою заволодіння майном вінничанина шляхом його обману та закінчений замах на підбурювання останнього до надання неправомірної вигоди в сумі 10 тис. грн керівнику одного з територіальних сервісних центрів регіонального сервісного центру МВС України у Вінницькій області, тобто службовій особі, яка займає відповідальне становище, за зняття з обліку транспортного засобу без участі власник та без відповідного його доручення.


Пресслужба прокуратури Вінницької області

кількість переглядів: 1476