21.10.2019

На контролі Вінницької місцевої прокуратури хід розслідування кримінального провадження щодо порушення правил охорони водного об’єкта заплави річки Вишня

 

На контролі Вінницької місцевої прокуратури перебуває стан досудового слідства у кримінальному провадженні, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за наслідком розгляду колективного звернення жителів м. Вінниці, щодо порушення правил охорони водного об’єкта заплави річки Вишня, що в обласному центрі, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 242 Кримінального кодексу України – порушення правил охорони водного об’єкта, що створило небезпеку для життя та здоров'я людей і довкіллю.

Проведення досудового слідства доручено слідчим Вінницького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

У ході досудового слідства здобуто значний об’єм доказів у даному кримінальному провадженні та проведено ряд судових експертиз.

Наразі триває судова земельно-технічна експертиза, призначена з метою встановлення  відповідності фактичного порядку користування земельними  ділянками.

По завершенню вказаної експертизи та за наслідком проведених слідчих дій, спрямованих на встановлення обставин кримінального правопорушення, буде прийнято законне рішення.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 242 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років.

Пресслужба прокуратури Вінницької області

кількість переглядів: 1524