21.02.2019

У прокуратурі Вінницької області запроваджено прийом громадян із застосування відеоконференц або скайп зв’язку

Прокуратурою Вінницької області  постійно  вживаються заходи до  запровадження можливості зручного спілкування громадян з керівництвом прокуратури області.

З метою  покращення доступності  до керівництва,  як прокуратури області, так і місцевих прокуратур, економії часу та транспортних витрат громадян,  прокуратурою області, як альтернатива, запроваджується в практику їх прийом  із застосування  відеоконференц  та/ або скайп зв’язку в дні та години прийому громадян керівництвом  згідно затвердженого графіку.

Зокрема,  відповідно до наказу прокурора області, за наявності підстав для прийому (а саме - прокурор області приймає громадян за зверненнями, у задоволенні яких відмовлено його заступниками, або у разі оскарження їх дій чи рішень; перший заступник та заступники прокурора області приймають громадян, якщо вони звернулися на особистий прийом з питань незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими керівником самостійного структурного підрозділу прокуратури області, керівником місцевої прокуратури), громадяни мають можливість прийому шляхом відеоконференц та/або скайп зв’язку з місцевою прокуратурою за місцем проживання громадян.

Для цього, особи, які  виявили бажання бути прийнятими керівництвом прокуратури області із застосуванням відеоконференц  та/ або скайп зв’язку, можуть звернутися до місцевих прокуратур за місцем проживання  чи перебування, працівниками яких роз’яснюється порядок прийому. За наявності підстав,  у бажаючих приймають відповідні заяви, з долученням копій рішень, які оскаржуються. Відповідна інформація надається до галузевого відділу прокуратури області  напередодні дня прийому, згідно графіку.

Всі звернення, які прийняті керівництвом прокуратури області та місцевих прокуратур із застосуванням  інтернет зв’язку,  підлягають реєстрації та розгляду  в порядку, передбаченому нормативними актами Генеральної прокуратури України та прокуратури  області. 

Слід зазначити, що в разі відмови особи назвати особисті дані  та суть звернень до керівництва прокуратури області, вона підлягає прийому в звичайному порядку.

Також громадянам необхідно знати, що прийом громадян проводиться, якщо не прийнято рішення про припинення розгляду звернення з порушеного питання відповідно до ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» і громадянину письмово не повідомлялося про суть прийнятого рішення за його зверненням.

Відділ організації прийому громадян,
розгляду звернень і запитів прокуратури області

кількість переглядів: 909