12.04.2018

Вінницькою місцевою прокуратурою повідомлено про підозру особі, яка пропонувала та надала хабар інспектору патрульної поліції

Вінницькою місцевою прокуратурою спільно з працівниками Вінницького ВП ГУНП у Вінницькій області, з урахуванням зібраних у кримінальному провадженні доказів, у четвер,12 квітня, повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України жителю міста Вінниці, який 03.04.2018, маючи на меті уникнути адміністративної відповідальності, пропонував та надав неправомірну вигоду в сумі 1300 доларів США  двом інспекторам Управління патрульної поліції у Вінницькій області за не складення протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 КУпАП.
 
Довідково: ч. 1 ст. 369 КК України- пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі,-  передбачено покарання у вигляді штрафу від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.


Прес-служба прокуратури Вінницької області
кількість переглядів: 850