Контраст contrast
Шрифт . . Очистити
Сховати налаштування
 
28.03.2018

У Вінниці викрито реабілітаційний центр, де примусово утримувались люди з різного виду залежністю (фото)

У вівторок, 27 березня, Вінницькою місцевою прокуратурою спільно з працівниками Вінницького відділу поліції, Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУ НП у Вінницькій області та Управління Служби безпеки України у Вінницькій області, на підставі ухвали слідчого судді Вінницького міського суду проведено обшук у приміщенні реабілітаційного центру, що розташований у місті Вінниці.


Установлено, що центром реабілітації є 3-х поверхове приміщення, яке знаходиться у центрі Вінниці. Його територія огороджена бетонним парканом, на вікнах встановлені грати. Центр займається реабілітацією нарко- та алкозалежних громадян.

 
Керівник Вінницької місцевої прокуратури Сергій Гайду зазначає, що під час обшуку вилучено облікові картки осіб, що проходять реабілітацію, комп’ютерну техніку. Спілкуючись з людьми,  підтверджено факти незаконного утримання в центрі осіб, яким було заборонено покидати територію центру, спілкуватися з родичами та самостійно виходити на прогулянки, а мобільні телефони, тих, хто проходив реабілітацію, знаходились у сейфі завідуючого центру. Бажання покинути вказаний центр виявили більше 10- ти осіб.


На даний час у вказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування, проводяться допити свідків та інші слідчі дії.

Прес-служба прокуратури Вінницької області

кількість переглядів: 1783