17.02.2017

Слідчими прокуратури Вінницької області викрито й затримано правоохоронця на отриманні 22 тис гривень неправомірної вигоди (фото)

За результатами клопіткої, професійної та оперативної роботи, слідчими слідчого відділу прокуратури Вінницької області спільно з службовими особами управління СБУ у Вінницькій області та  управління внутрішньої безпеки у Вінницькій області ДВБ Національної поліції України у рамках розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, 17.02.2017 викрито та затримано на місці події заступника начальника слідчого відділу одного з районних відділів поліції Вінницької області, який вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі 22 тис гривень, за прийняття рішення про повернення у розслідуваному ним кримінальному провадженні вилученого майна.
Наразі у кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі (розшукові) та процесуальні дії, спрямовані на об’єктивне встановлення обставин кримінального провадження, у тому числі проведено ряд санкціонованих обшуків, допитуються свідки.
За вчинене кримінальне правопорушення передбачене покарання у виді  позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 


Прес-служба прокуратури Вінницької області

кількість переглядів: 2525