Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
20.05.2024

Ефективність протидії злочинам, пов’язаних з контрабандою, обговорили на семінарі, організованому Вінницькою обласною прокуратурою (ФОТО)

Прокурорами відділу нагляду за додержанням законів регіональним органом безпеки Вінницької обласної прокуратури організовано семінар «Виявлення та документування на митному кордоні України злочинів, пов’язаних з контрабандою». 

Захід відбувся 17 травня на базі митного поста «Дністер» Вінницької митниці за участі прокурорів, представників митниці, управлінь стратегічних розслідувань та Служби безпеки України в області, Державної прикордонної служби. 

Прокурори наголосили, що забезпечення ефективного нагляду за додержанням законності у сфері боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил визначено Офісом Генерального прокурора як пріоритет і є складовою загальнодержавної концепції протидії кримінальним правопорушенням, що посягають на економічну безпеку України в умовах війни. 

Відтак якісна робота відповідальних органів на всіх етапах протидії таким злочинам – від документування до постановлення вироку у суді – це внесок в «прозору» економіку держави, громадську безпеку та запобігання, у багатьох випадках, ще й іншим правопорушенням, пов’язаних з контрабандою. 

Учасники семінару обговорили зміни у сучасному українському законодавстві, пов’язані зі сферою митного контролю та протидії контрабанді, проблемні питання у виявленні і фіксації таких злочинів та обкреслили спільні заходи, спрямовані на покращення роботи на цьому напрямі. 

 

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 221