09.12.2021

Викрадення, зґвалтування та вчинення насильницьких дій сексуального характеру стосовно малолітньої – на Вінниччині судитимуть чоловіка

Ювенальні прокурори Могилів-Подільської окружної прокуратури передали до суду обвинувальний акт про обвинувачення 56-річного жителя Могилів-Подільського району, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі та викрадення малолітньої особи), ч. 4 ст. 152 (зґвалтування особи, яка не досягла 14 років), ч. 6 ст. 153 (сексуальне насильство щодо особи, яка не досягла 14 років) КК України.

Розслідуванням установлено, що обвинувачений 2 вересня надвечір в одному із сіл Могилів-Подільського району, погрожуючи розправою, насильно, незаконно завіз до себе додому 11-річну дівчинку, яку зустрів на вулиці села. Він силоміць утримував дитину близько двох годин. Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, застосовуючи фізичне насильство, чоловік згвалтував малолітню та вчинив стосовно неї насильницькі дії сексуального характеру.

У разі доведення винуватості обвинуваченому у судовому провадженні йому загрожує позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі.

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 1562