02.09.2021

До суду передано обвинувальний акт стосовно членів організованої злочинної групи, які здійснювали передачу наркотиків на територію виправної колонії 

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури до суду передано обвинувальний акт стосовно чотирьох членів організованої злочинної групи, які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України (придбання, зберігання, перевезення особливо небезпечних наркотичних засобів з метою збуту у місця позбавлення волі, вчинене за попередньою змовою групою осіб, організованою групою).

Досудовим розслідуванням установлено, що члени організованої групи упродовж лютого – травня 2021 року тричі здійснили передачу особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин на територію ДУ «Літинська виправна колонія (№ 123)» шляхом перекидання їх через охоронюваний периметр.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованих злочинів перед судом, обвинуваченим загрожує покарання у виді позбавленням волі на строк від дев'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Нагадаємо,  відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 443