10.01.2019

Територіальні громади Чечельницького та Теплицького районів Вінниччини, завдяки прокуратурі, протягом останнього місяця минулого року, отримали у власність земельні ділянки вартістю майже 200 тис. гривень

За результатами вжитих Бершадською місцевою прокуратурою Вінницької області заходів  виконано рішення Чечельницького районного суду, яким задоволено заяву місцевої прокуратури, в порядку окремого провадження, в інтересах Бондурівської сільської ради Чечельницького району, про визнання спадщини, а саме - земельної ділянки (паю) площею 2,4096 га, вартістю майже 85 тис. гривень, що належала жительці села, відумерлою. Вказану земельну ділянку зареєстровано за сільською радою.

Також,  виконано рішення Теплицького районного суду, яким визнано спадщину, яка складається з земельної частки (паю) на території Побірської сільської ради Теплицького району площею 2,4985 га на суму майже 96 тис. гривень, що залишилась після смерті жительки села. Дана земельна ділянка зареєстрована за сільською радою та передана територіальній громаді села Побірка Теплицького району.

Прес-служба прокуратури Вінницької області

кількість переглядів: 240