05.12.2018

Прокурор Вінницької області здійснив прийом жителів Іллінецького району в режимі відеоконференц-зв’язку (фото)

На виконання вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» та відомчих нормативних актів Генеральної прокуратури України прокурором області Вячеславом Соколовим, з метою реалізації прав громадян на звернення, в режимі відеоконференц-зв’язку, проведено прийом жителів Іллінецького району (Немирівська місцева прокуратура).

Жителів району цікавили питання неналежного здійснення досудового розслідування по окремим кримінальним провадженням. Громадян непокоїло, що слідчі тривалий час приймають рішення по кримінальному провадженню, про прийнятті рішення не повідомляють зацікавлених осіб, що позбавляє права на оскарження тощо. 

За результатами прийому стан досудового розслідування по озвученому кримінальному провадженню взято на контроль керівником місцевої прокуратури.

Звернення громадян, які побували на прийомі, прийняті до розгляду прокуратурою області.

В основі організації роботи органів прокуратури області зі зверненнями громадян лежать вимоги сьогодення та Генеральної прокуратури України щодо забезпечення верховенства права на території області та дотримання прав і свобод людини. Тому, враховуючи віддаленість населених пунктів від місць дислокації місцевих прокуратур, особистий прийом громадян  проводиться з виїздом у міста й районні центри області, а також із застосуванням електронної системи відеоконференц або скайп-зв’язку.

Відділ організації прийому громадян,
розгляду звернень і запитів прокуратури області

кількість переглядів: 332