11.04.2019

Правоохоронцями області вкотре викрито незаконне транспортування фальсифікованих підакцизних товарів з метою збуту

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке розслідується слідчими податкової міліції, щодо незаконного транспортування фальсифікованих підакцизних товарів з метою збуту за ознаками злочину, передбачених ч. 1 ст. 204 КК України.
З метою безпосереднього переслідування осіб, які підозрюються у вчиненні злочинів, слідчими податкової міліції проведено невідкладний обшук транспортного засобу, який зупинений співробітниками Могилів-Подільського прикордонного загону та ОУ ГУ ДФС у Вінницькій на виїзді з м. Могилів-Подільський. 
Під час проведення обшуку виявлено та вилучено 17 пластикових бочок ємністю по 200 літрів кожна заповнені рідиною прозорого кольору з характерним запахом спирту, всього 3400 літрів.
Наразі слідство триває, вживаються заходи щодо арешту вилученого майна та транспортного засобу, встановлення осіб, причетних до незаконного транспортування підакцизних товарів, до суду направлено клопотання про призначення судово-хімічних експертиз.

Додатково: за вчинення вказаного злочину передбачено покарання у виді штрафу від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
Прес-служба прокуратури Вінницької області

кількість переглядів: 111