08.05.2018

Вітання з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У переддень 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні керівництво прокуратури Вінницької області вшанувало й привітало учасників бойових дій – Віктора Григоровича Орленка – старшого радника юстиції, інваліда 1 групи, нагородженого орденами “Слави III ступеня”, “Червоної зірки”, “За мужність” та багатьма медалями. В органах прокуратури Віктор Григорович пропрацював понад 50 років. З них більшу половину на посаді начальника цивільно-судового відділу прокуратури області. Василя Матвійовича Музику – старшого радника юстиції, інваліда 2 групи, нагородженого орденами “Великої Вітчизняної війни I cтупеня”, “За мужність III ступеня” та бойовими медалями “За відвагу”, ”Жукова”. Василь Матвійович в органах прокуратури пропрацював 25 років на посадах помічника прокурора району, прокурора району, начальника кримінально-судового відділу обласного апарату. Шість років був першим заступником прокурора області.


Найщиріші слова шани та поваги приймали й учасники війни Зоя Михайлівна Яшумова – старший радник юстиції. В органах прокуратури пропрацювала 45 років. Починала прокурорський шлях у 1948 році з посади народного слідчого у Комсомольському та Крижопільському районах. У подальшому, 32 роки працювала прокурором цивільно-судового відділу прокуратури Вінницької області. Василь Матвійович Попик – старший радник юстиції. Свою прокурорську діяльність розпочав з посади слідчого прокуратури Оратівського району.  На пенсію вийшов з посади прокурора Гайсинського району. Ольга Миколаївна Боднар – колишня завідувач підрозділу з обліку та доставки документів прокуратури Мурованокуриловецького району. Пропрацювала в органах прокуратури майже 40 років. Федір Сергійович Дець – колишній водій прокуратури Немирівського району. Пропрацював на займаній посаді з 1953 року. Нагороджений медаллю “Захисник Вітчизни”.

                                                   

                            

Від імені колективу прокурор Вінницької області Вячеслав Соколовий щиро привітав усіх ветеранів з Днем Перемоги у Другій світовій війні!
Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

Дорогі наші ветерани! Великого щастя Вам, здоров’я, оптимізму та активного довголіття. Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

                                                 

кількість переглядів: 450