06.10.2017

Прокуратурою Вінницької області викрито та затримано службову особу відділу ДВС під час отримання 40 тис грн неправомірної вигоди (фото)

За результатами професійної, оперативної та спільної співпраці службових осіб управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Вінницької області та управління СБУ у Вінницькій області, у рамках розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, у п'ятницю, 06.10.2017, викрито та затримано на місці події службову особу одного із відділів державної виконавчої служби м. Вінниці Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, який вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі 40 тис грн, за прийняття рішень у виконавчому провадженні.
Зазначеного посадовця ДВС затримано в порядку ст. 208 КПК України після вчинення тяжкого кримінального правопорушення, а саме отримання ним неправомірної вигоди. 
У кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі (розшукові) та процесуальні дії, спрямовані на об’єктивне встановлення обставин кримінального правопорушення, у тому числі проведено ряд оглядів та обшуків, допитуються заявники та свідки.
Слідчими та процесуальними керівниками готуються повідомлення про підозру у вчиненні затриманим кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, клопотання про відсторонення його від посади та про обрання останньому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Довідково: за вчинене кримінальне правопорушення передбачене покарання у виді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
                                   
Прес-служба прокуратури Вінницької області
кількість переглядів: 1112